naše škola

menu

úvodní stránka
historie školy
současnost školy
kontakty
zaměstnanci
dokumenty
organizace šk. roku
kalendář akcí
školní družina
škola očima dětí
KMD
LVK - hory
školní poradenské pracoviště
žákovská samospráva
inkluzivní vzdělávání
a asistence
fotogalerie
napsali o nás
zájmová činnost
soutěže a úspěchy
projekty
rada školy
unie rodičů
perličky
sportoviště při ZŠ
Město Trhový Štěpánov
registr oznámení
napište nám
autor stránek




 

kalendář akcí - 2009/2010


PŘEHLED USKUTEČNĚNÝCH AKCÍ VE ŠKOLNÍM ROCE 2009/2010

ZÁŘÍ
1.9. Zahájení školního roku 2009/2010 ZŠ TŠ
9.-10.9. Projekt „Prázdniny jsou fuč“-3. třída ZŠ TŠ
11.9.-13.9. Adaptační kurz žáků 6. třídy Těšitelův mlýn u Kutné Hory
11.9. Projektový den „Vzpomínky na prázdniny“-4. třída ZŠ TŠ
23.9. Projektový den „Podzim“-1. třída ZŠ TŠ

ŘÍJEN
1.10. 1. schůzka žákovské samosprávy ZŠ TŠ
5.10. Klub mladých diváků Praha
5.10. Projekt „Podzim s drakem“-2.třída ZŠ TŠ
5.10. Plavecký výcvik-3. a 4. třída Vlašim
7.10. Plavecký výcvik 2. třída Vlašim
12.10. Plavecký výcvik 3. a 4. třída Vlašim
12.10. Divadelní představení 1.-4. třída „Aprílová škola“ Vlašim-DK Blaník
13.10. Exkurze 2. třída Vlašim-obora
14.10. Plavecký výcvik 2. třída Vlašim
15.10. Exkurze 6. a 7. třídy Hradec Králové 
19.10. Plavecký výcvik 3. a 4. třída Vlašim
21.10. Plavecký výcvik 2. třída Vlašim
21.10. Kulturní vystoupení 1.-5. třída „Princ a kouzelná píšťalka“ ZŠ TŠ
23. + 26. 10. Projekt „U nás doma“-3. třída ZŠ TŠ
26.10. Plavecký výcvik 3. a 4. třída Vlašim

LISTOPAD
2.11. Plavecký výcvik 3. a 4. třída Vlašim
3.11. Třídní schůzka 1. třídy + ukázková hodina ZŠ TŠ
4.11. Klub mladých diváků Praha
4.11. Plavecký výcvik 2. třída Vlašim
6.11. Lampiónový průvod Trhový Štěpánov
10.11. Ekocentrum 5. třída Vlašim
11.11. Plavecký výcvik 2. třída Vlašim
11.11. Přehlídka SŠ a SOU (8. a 9. třída) Benešov-Na Karlově
12.11. Preventivní program pro 1.-9. třídu ZŠ TŠ
13.11. Obora Hulice 3. třída Hulice
13.11. Čtenářský maratón + spaní ve škole 6. třída Městská knihovna + ZŠ TŠ
16.11. Ředitelské volno 
18.11. Plavecký výcvik 2. třída Vlašim
19.11. Třídní schůzka s rodiči budoucích prvňáčků + ukázková hodina MŠ TŠ
19.11. Školní kolo Chemické olympiády-praktická část ZŠ TŠ
23.11. Školní kolo Dějepisné olympiády ZŠ TŠ
23.11. Scio testy 9. třída ZŠ TŠ
24.11. Ředitelské volno
25.11. Plavecký výcvik 2. třída Vlašim
25.11. Třídní schůzky ZŠ TŠ
26.11. Sálová kopaná -chlapci 2. stupeň Benešov
26.11. Vzdělávací program ZŠ TŠ
27.11. Ekocentrum 4. třída Vlašim
30.11. Úřad práce 9. třída Benešov
30.11. Bruslení 1.-5. třída Vlašim

PROSINEC
2.12. Plavecký výcvik 2. třída Vlašim
3.12. Čertovská diskotéka ŠD ZŠ TŠ
9.12. Plavecký výcvik 2. třída Vlašim
16.12. Plavecký výcvik 2. třída Vlašim
19.12. Vánoční zvonění, Vánoční trhy Trhový Štěpánov
18.12 + 21.-22.12. Volno z důvodu chřipkové epidemie

LEDEN
7.1. Kontrolní test školního kola Chemické olympiády ZŠ TŠ
19.1 Zápis dětí do 1. třídy ZŠ TŠ
20.1. Okresní kolo Chemické olympiády Gymnázium Benešov
20.1. Plavecký výcvik 1. třída Vlašim
23.1. Ples Unie rodičů Trhový Štěpánov
23.1.-29.1. Lyžařský výcvikový kurz Janov nad Nisou
27.1. Školní kolo Olympiády v českém jazyce ZŠ TŠ
27.1. Okresní kolo Dějepisné olympiády Gymnázium Benešov
28.1. Vystoupení „Já nic, já muzikant“ 1.-6. třída ZŠ TŠ
28.1. Pololetní vysvědčení

ÚNOR
3.2. Plavecký výcvik 1. třída Vlašim
5.2. Beseda se zdravotníky Záchranné služby ŠD ZŠ TŠ
8.2. Bruslení 2. stupeň Vlašim
10.2. Plavecký výcvik 1. třída Vlašim
10.2. Večerní lyžování na Monínci 9. třída
11.2. Okresní kolo Konverzační soutěže v německém jazyce Vlašim
15.2. Bruslení 1. stupeň Vlašim
15.-19.2. Kniha přítel člověka ŠD ZŠ TŠ
16.2. Okresní kolo Olympiády v anglickém jazyce SOŠ Benešov
16.2. Ekocentrum 5. třída Vlašim
17.2. Plavecký výcvik 1. třída Vlašim
17.2. Klub mladých diváků Praha
17.2. Ekocentrum 2. třída Vlašim
19.2. Ekocentrum 4. třída Vlašim

BŘEZEN
3.3. Plavecký výcvik 1. třída Vlašim
3.3. Návštěva Nemocnice Benešov 1. a 2. třída Benešov
4.3. Krajské kolo Konverzační soutěže v německém jazyce Kladno
4.3. Masopustní průvod ŠD ZŠ TŠ
5.3. Spaní ve škole 5. třída ZŠ TŠ
10.3. Plavecký výcvik 1. třída Vlašim
11.3. Školní kolo Pythagoriády 6. a 7. třída ZŠ TŠ
12.3. Spaní ve škole 7. třída ZŠ TŠ
15.3. Poslední termín pro odevzdání přihlášek na SŠ a SOU
15.3. Okresní kolo Olympiády v českém jazyce SOŠ Benešov
15.3. Návštěva Mateřské školky v 1. třídě ZŠ TŠ
17.3. Exkurze Temelín 7., 8. a 9. třída
17.3. Plavecký výcvik 1. třída Vlašim
18.3. Matematický klokan pro 1.-5. třídu ZŠ TŠ
24.3. Plavecký výcvik 1. třída Vlašim
24.3. Memoriál Františka Šusty v odbíjené Zruč nad Sázavou
25.3. Okresní kolo Pythagoriády Vlašim
25.3. Divadelní představení 2. třída „O Sněhurce“ Vlašim-DK Blaník
30.3. Projekt „Velikonoce ve 3. třídě“ ZŠ TŠ
31.3. Plavecký výcvik 1. třída Vlašim
31.3. Celoškolní projekt Žákovské samosprávy ZŠ TŠ

DUBEN
6.4. Přednáška o holocaustu 8. a 9. třída ZŠ TŠ
6.4. Ekocentrum 1. třída Vlašim
7.4. Krajské kolo Dějepisné olympiády Kladno
8.4. Plavecký výcvik 1. třída Vlašim
15.4. Plavecký výcvik 1. třída Vlašim
20.4. Exkurze Praha + Lidice 8. a 9. třída
22.4. Oblastní kolo McDonald˘s Cup Vlašim
22.4. Třídní schůzky ZŠ TŠ
22.4. Den Země
29.4. Rej čarodějnic ŠD ZŠ TŠ
29.4. Divadelní představení 1. a 2. třída „Příběhy včelích medvídků“
Vlašim DK Blaník

KVĚTEN
5.5. Návštěva Mateřské školky Hulice v 1. třídě ZŠ TŠ
7.5. Fotografování tříd ZŠ TŠ
11.5. „Řím-legionáři, gladiátoři a Caesarové“ 1.-9. třída ZŠ TŠ 
15.5. Klub mladých diváků Praha
18.5. Okresní kolo Poháru rozhlasu-mladší žákyně Vlašim
19.5. Okresní kolo Poháru rozhlasu-starší žáci Vlašim
24.-28.5. Celostátní kolo Dějepisné olympiády Brno
25.5. Exkurze TRW Benešov 8. třída Benešov 
26.5. Slavnostní pasování na čtenáře 1. třída Městská knihovna TŠ

ČERVEN
1.6. Den dětí-Exkurze vodní nádrž Švihov 7., 8. a 9. třída
1.6. Den dětí-Sportovní hry 1., 2. a 5. třída ZŠ TŠ
2.6. Okresní kolo atletické všestrannosti 1. stupeň Vlašim
3.6. Ekocentrum 2. třída Vlašim
3.6. Den dětí ve školní družině ŠD ZŠ TŠ
7.6. Exkurze 2. třída Vlašim-obora
8.6. Závěrečný výlet 3.+5. třída Šťastná země-Radvánovice+Trosky
11.6. Ekocentrum 4. třída Vlašim
15.6. Závěrečný výlet 1. a 2. třída Jemniště
15.6. Den dětí-Turistický výlet 4. třída Velký a Malý Blaník
16.-18.6. Závěrečný výlet 8. třída Český ráj 
18.6. Diskotéka pro děti-Unie rodičů Trhový Štěpánov
19.6. Vernisáž výstavy prací žáků ZŠ Muzeum Štěpánovska TŠ
19.6.-25.6. Výstava prací žáků ZŠ v Muzeu Štěpánovska Muzeum Štěpánovska TŠ
20.6. Vítání léta + jarmark Trhový Štěpánov
21.6. Projektový den „Léto“ 1. třída ZŠ TŠ
23.6. Letní olympiáda školní družiny ŠD ZŠ TŠ
24.6. „Výlet za odměnu“ 1.-9. třída Brno a okolí
24.6. Ekocentrum 7. třída Vlašim
25.6. Den dětí-Atrium Golf Club 3. třída Trhový Štěpánov
25.6. Závěrečný výlet 7. třída Podblanicko
25.6.-27.6. Závěrečný výlet 4., 6. a 9. třída Březová-Rokytnice nad Rokytnou
29.6. Poslední zvonění 9. třída ZŠ TŠ
30.6. Slavnostní rozloučení s žáky 9. třídy Městský úřad Trhový Štěpánov
30.6. Slavnostní zakončení školního roku



 

úřední e-deska

Projekt MODERNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

EU peníze školám

Cool pedagog

jídelní lístek

jídelní lístek

60 LET ZŠ TŠ

práce žáků

videa

fotografie 2007-2018

školní rok 2017/2018

školní rok 2016/2017

školní rok 2015/2016

školní rok 2014/2015

školní rok 2013/2014

školní rok 2012/2013


školní rok 2011/2012


školní rok 2010/2011

školní rok 2009/2010

školní rok 2008/2009
Výlet 1.+2.tř. Jihlava
školní rok 2007/2008
projekty