naše škola

menu

úvodní stránka
historie školy
současnost školy
kontakty
zaměstnanci
dokumenty
organizace šk. roku
kalendář akcí
školní družina
škola očima dětí
KMD
LVK - hory
školní poradenské pracoviště
žákovská samospráva
inkluzivní vzdělávání
a asistence
fotogalerie
napsali o nás
zájmová činnost
soutěže a úspěchy
projekty
rada školy
unie rodičů
perličky
sportoviště při ZŠ
Město Trhový Štěpánov
registr oznámení
napište nám
autor stránek




 

kalendář akcí - 2010/2011


PŘEHLED USKUTEČNĚNÝCH AKCÍ VE ŠKOLNÍM ROCE 2010/2011

ZÁŘÍ
1.9. Slavnostní zahájení školního roku ZŠ TŠ
10.9. Ekocentrum 2. třída Vlašim
13.9. Projektový den „Moje prázdniny“ 3. třída ZŠ TŠ
20.9. Projekt „Na vlastní kůži“ 8.-9. třída RÚ Kladruby 
23.9. Celodružinová akce „Doprava“ ŠD ZŠ TŠ
24.9. Ustavující schůzka Žákovské samosprávy ZŠ TŠ
27.9. Ředitelské volno
28.9. Turistický zájezd „Šumava“
28.9. Státní svátek – Den české státnosti
30.9. Plavecký výcvik 2. třída Vlašim

ŘÍJEN
6.10. Exkurze Gymnázium Benešov 9. třída Benešov
7.10. Plavecký výcvik 2. třída Vlašim
11.10. Scio testy 6. třída ZŠ TŠ
12.10. Klub mladých diváků 5.-9. třída Praha
14.10. Plavecký výcvik 2. třída Vlašim
14.10. Exkurze Vlašimský park + MěDDM 4. třída Vlašim
18.10. Exkurze Úřad práce Benešov 9. třída Benešov
21.10. Plavecký výcvik 2. třída Vlašim
21.10. Celodružinová akce „Halloween“ ŠD ZŠ TŠ
22.10. Bleskový sběr papíru ZŠ TŠ
27. a 29.10. Podzimní prázdniny
28.10. Státní svátek – Den vzniku samostatného Československa

LISTOPAD
1.11. Divadlo „Dovolená s krejčíkem Honzou“ 1. a 3. třída KD Blaník Vlašim
4.11. Plavecký výcvik 2. třída Vlašim
5.11. Lampiónový průvod Trhový Štěpánov
9.-11.11. Scio testy 9. třída ZŠ TŠ
11.11. Kulturní vystoupení „Osvobozené divadlo“ 3.-9. třída ZŠ TŠ
15.11. Třídní schůzka 1. třída ZŠ TŠ
16.11. Školní kolo Dějepisné olympiády 8.-9. třída ZŠ TŠ
17.11. Státní svátek – Den boje za svobodu a demokracii
18.11. Celodružinová akce „Svatba“ ŠD ZŠ TŠ
18.11. Informativní schůzka rodičů žáků budoucího prvního ročníku MŠ TŠ
18.11. Plavecký výcvik 2. třída Vlašim
18.11. Vystoupení „Drum Circle“ – bubny 1.-9. třída ZŠ TŠ
22.11. Pedagogická rada
23.11. Exkurze Střední průmyslová škola Vlašim 9. třída Vlašim
23.11. Třídní schůzky 2.-9. třída ZŠ TŠ
24.11. Ředitelské volno
25.11. Ekocentrum 5. třída Vlašim
25.11. Plavecký výcvik 2. třída Vlašim
30.11. Poslední termín pro podání přihlášek do oborů vzdělání s talentovou zkouškou

PROSINEC
2.12. Plavecký výcvik 2. třída Vlašim
2.12. Celodružinová akce „Čertovská diskotéka“ ŠD ZŠ TŠ
4.12. Mikulášský turnaj – Unie rodičů a Sokol Trhový Štěpánov
9.12. Plavecký výcvik 2. třída Vlašim
11.12. Zájezd „Vánoční Vídeň“
13.12. Vánoční koncert ZUŠ Zruč nad Sázavou ZŠ TŠ
16.12. Školní kolo Pythagoriády 5. třída ZŠ TŠ
16.-17.12. Projektový den „Vánoce“ 4. třída ZŠ TŠ
17.12. Ekocentrum 2. třída Vlašim
18.12. Vánoční zvonění, Vánoční trhy Trhový Štěpánov
20.12. Brsulení 1. stupeň Vlašim
20.12. Klub mladých diváků 5.-9. třída Praha
20.12. Celodružinová akce „Vánoční besídka“ ŠD ZŠ TŠ
21.12. Celoškolní projektový den Žákovského parlamentu ZŠ TŠ
22.12. Ředitelské volno
23.12-2.1. Vánoční prázdniny

LEDEN
2.1.-15.1. Případné talentové zkoušky 
7.1. Bruslení 2. stupeň Vlašim
13.1. Ekocentrum 4. třída Vlašim
14.1. Školní kolo Olympiády v českém jazyce ZŠ TŠ
15.1.-30.1. Případné zkoušky pro studium na konzervatoři 
19.1. Zápis dětí do 1. třídy ZŠ TŠ
20.1. Ekocentrum 1. třída Vlašim
20.1. Celodružinová akce „Integrovaný záchranný systém“ ŠD ZŠ TŠ
20.1. Pedagogická rada ZŠ TŠ
24.1. Školní kolo Konverzační soutěže v AJ – kategorie II. A ZŠ TŠ
25.1. Exkurze TPCA Kolín 8.-9. třída 
27.1. Divadlo „Zimní příběhy včelích medvídků“ 1.-3. třída KD Blaník Vlašim
28.1. Okresní kolo Pythagoriády 5. třída Vlašim
31.1. Slavnostní předání vysvědčení za 1. pololetí ZŠ TŠ

ÚNOR
1.2. Okresní kolo Dějepisné olympiády Gymnázium Benešov
4.2. Pololetní prázdniny
9.2. Plavecký výcvik 1. třída Vlašim
16.2. Plavecký výcvik 1. třída Vlašim
16.2. Školní kolo Pythagoriády 6. třída ZŠ TŠ
17.2. Celodružinová akce „Masopustní průvod“ ŠD ZŠ TŠ
17.2. Školní kolo Pythagoriády 7. třída ZŠ TŠ
22.2. Školní kolo Pythagoriády 8. třída ZŠ TŠ
23.2. Plavecký výcvik 1. třída Vlašim
23.2. Klub mladých diváků 5.-9. třída Praha
25.2. Spaní ve škole 3. třída ZŠ TŠ
26.2-5.3. Lyžařský výcvikový kurz Janov nad Jizerou

BŘEZEN
2.3. Plavecký výcvik 1. třída Vlašim
7.-13.3. Jarní prázdniny
12.3. Ples Unie rodičů Trhový Štěpánov
15.3. Poslední termín podání přihlášek na SŠ a SOU 
16.3. Plavecký výcvik 1. třída Vlašim
21.3. Okresní kolo Olympiády v českém jazyce Benešov
22.3. Turnaj ve volejbale „Memoriál Fr. Šusty“ – dívky Zruč nad Sázavou
22.3. Bleskový sběr papíru ZŠ TŠ
23.3. Plavecký výcvik 1. třída Vlašim
24.3. Okresní kolo Pythagoriády 6., 7. a 8. třída Vlašim
28.3. Ekocentrum 2. třída Vlašim
30.3. Plavecký výcvik 1. třída Vlašim
31.3. Ekocentrum 4. třída Vlašim
31.3.-1.4. Lego projekt 2. a 3. třída Trhový Štěpánov

DUBEN
4.4. Krajské kolo Dějepisné olympiády Kladno
6.4. Plavecký výcvik 1. třída Vlašim
7.4. „Pohádkový svět“ ŠD ZŠ TŠ
8.4. Spaní ve škole 6. třída ZŠ TŠ
12.4. Ekocentrum 3. třída Vlašim
13.4. Ekocentrum 2. třída Vlašim
13.4. Plavecký výcvik 1. třída Vlašim
18.4. Pedagogická rada ZŠ TŠ
19.4. Třídní schůzky 1.-9. třída ZŠ TŠ
20.4. Plavecký výcvik 1. třída Vlašim
20.4. Beseda k volbě povolání 8. třída ZŠ TŠ
22.4.-7.5. První kolo přijímacího řízení na SŠ a SOU
21.-22.4. Velikonoční prázdniny
25.4. Velikonoční pondělí
26.4. Exkurze Terezín 8.+9. třída Terezín
26.4. Ekocentrum 1. třída Vlašim
28.4. Oblastní kolo McDonald’s Cup „B“ chlapci 3.-5. třída Vlašim
28.4. Celodružinová akce „Rej čarodějnic“ ŠD ZŠ TŠ
28.4. Projekt „Tancuj a nedrob“ 1.-9. třída ZŠ TŠ

KVĚTEN
3.5. Krajské kolo Olympiády v českém jazyce
4.5. IMAX Praha 3.-5. třída Praha
10.5. Klub mladých diváků 5.-9. třída Praha
16.5. Fotografování tříd
18.5. Závěrečný výlet 1.-2. třída Praha
18.-21.5. Závěrečný výlet 9. třída Kořenov-Jizerské hory
19.5. Závěrečný výlet 5.-7. třída Křivoklát, Beroun, Koněpruské jeskyně
19.5. Celodružinová akce „Cesta za dobrodružstvím – hledání pokladu“ ŠD ZŠ TŠ
24.5. Bleskový sběr papíru ZŠ TŠ
27.5. Slavnostní vyhodnocení činnosti KMD za školní rok 2010/2011 ZŠ TŠ
27.5. Závěrečný žákovský koncert a výstava ZUŠ Zruč nad Sázavou
31.5. „Jak válčili husité“ – skupina historického šermu Pernštejni ZŠ TŠ
31.5. Britská rada 9. třída Praha
31.5. Atletická všestrannost 1. stupeň Vlašim

ČERVEN
2.6. Celodružinová akce „Děti dětem – besídka“
8.6. Celoškolní projekt Žákovského parlamentu ZŠ TŠ
15.6-17.6. Závěrečný výlet 8. třída Zlaté údolí – Český ráj
19.6. Vítání léta a jarmark Trhový Štěpánov
20.6. Pedagogická rada ZŠ TŠ
21.6. Celodružinová akce „II. letní olympiáda“ ŠD ZŠ TŠ
22.6. Výlet za odměnu 1.-9. třída Krkonoše
23.6. Závěrečný výlet 3.-4. třída Botanicus, ZOO Chleby
28.6. Školní akademie Sokolovna Trhový Štěpánov
30.6. Slavnostní rozloučení s žáky 9. třídy Městský úřad Trhový Štěpánov
30.6. Slavnostní zakončení školního roku


 

úřední e-deska

Projekt MODERNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

EU peníze školám

Cool pedagog

jídelní lístek

jídelní lístek

60 LET ZŠ TŠ

práce žáků

videa

fotografie 2007-2018

školní rok 2017/2018

školní rok 2016/2017

školní rok 2015/2016

školní rok 2014/2015

školní rok 2013/2014

školní rok 2012/2013


školní rok 2011/2012


školní rok 2010/2011

školní rok 2009/2010

školní rok 2008/2009
Výlet 1.+2.tř. Jihlava
školní rok 2007/2008
projekty