fotogalerie - 2010/2011

ZÁKLADNÍ UMĚLECKÁ ŠKOLA ZRUČ NAD SÁZAVOU

Od roku 2006 působí v prostorách naší školy Základní umělecká škola ze Zruče nad Sázavou. Její učitelé zde vyučují předměty z hudebního oboru (hudební nauka, flétna, klávesy, akordeon, housle, klavír, komorní hra, zpěv) a z výtvarného oboru. V minulých letech zde také fungoval literárně-dramatický obor. Jednotlivé předměty navštěvují především žáci mladšího školního věku. Více se o této umělecky zaměřené škole dozvíte na webových stránkách www.zus-zruc.cz

ZÁVĚREČNÝ ŽÁKOVSKÝ KONCERT A VÝSTAVA ZUŠ ZRUČ N. SÁZAVOU

V pátek 27. května se v odpoledních hodinách konal koncert žáků z naší školy, kteří navštěvují v štěpánovské škole pobočku Základní umělecké školy ze Zruče nad Sázavou. Během hodinového představení vystoupily děti, které se učí hrát na flétnu, akordeon, housle, klávesy nebo klavír. Jednotlivá hudební čísla byla prokládána pěveckými vystoupeními dětí, které letos navštěvovaly zpěv. Současně s koncertem se také uskutečnila výstava výtvarných prací dětí z malířského kroužku. Tento koncert a tato výstava pomyslně ukončily letošní celoroční snažení malých hudebníků a malířů.

VÁNOČNÍ KONCERT ŽÁKŮ ZUŠ ZRUČ NAD SÁZAVOU

Již tradicí se stal Vánoční koncert žáků štěpánovské školy navštěvující hudební obor, který se konal v pondělí 13. prosince. Během koncertu vystoupily děti, které se učí hrát na klávesy, housle, flétnu, klavír a akordeon. Zpestřením příjemného odpoledne byla také pěvecká vystoupení dětí navštěvující zpěv.