fotogalerie - 2014/2015

Školní vánoční trh

Nesem Vám noviny... a mnoho dalších vánočních koled znělo dne 27. 11. 2014 v přízemí naší školy. Tou největší novinou byl však bezesporu 1. Školní vánoční trh.
Hned u vchodu Vás ovanula vůně medu, protože nabídka dětských výtvorů byla obohacena o prodej produktů Včelího světa Hulice. Nabízeny byly i adventní věnce, svícny, perníčky apod. Děkuji tímto pí Pavlicové a pí Parkánové, které přijaly pozvání na naše trhy.
Každá třída vyrobila různé vánoční dekorace a drobné dárečky. K mání byly svíčky, adventní kalendáře, svícny, perníčky, andílci, ozdobičky, vánoční cukroví... Svůj „koutek“ zde měla i pí Chvojková, která s dětmi připravila korálkové hvězdičky, svícny nebo andílky. I jí tímto děkuji.
Kroužek keramiky se prezentoval kromě vánočních dekorací také poněkud praktičtějšími výrobky, jako např. krmítkem pro ptáčky nebo pomocníky do kuchyně.
Zákazníky, a nebylo jich málo, obsluhovaly samy děti. Na nich bylo nejlépe vidět, že si prodej ve „stánku“ své třídy opravdu užívají.
V první řadě děkuji Vám, rodičům a prarodičům, sourozencům, známým, kamarádům... našich dětí, všem, kteří jste přišli, abyste si výrobky dětí koupili. Výtěžek bude věnován na rozvoj výtvarných aktivit žáků naší školy.
Dále děkuji pí ředitelce, která trhy zorganizovala. Můj dík patří i všem kolegům, kteří s dětmi bohatou nabídku „zboží“ připravili.
V neposlední řadě bych ráda poděkovala také sponzorům této akce, a to Unii rodičů při ZŠ a ZD Trhový Štěpánov.
Doufám, že se Vám u nás líbilo a že přijdete i napřesrok. Jménem vedení školy, všech zaměstnanců a dětí Vám ještě jednou děkuji za návštěvu a přeji krásné Vánoce.
                                                                                                                                Hana Pokorná