naše škola

menu

úvodní stránka
historie školy
současnost školy
kontakty
zaměstnanci
dokumenty
organizace šk. roku
kalendář akcí
školní družina
škola očima dětí
KMD
LVK - hory
školní poradenské pracoviště
žákovská samospráva
inkluzivní vzdělávání
a asistence
fotogalerie
napsali o nás
zájmová činnost
soutěže a úspěchy
projekty
rada školy
unie rodičů
perličky
sportoviště při ZŠ
Město Trhový Štěpánov
registr oznámení
napište nám
autor stránek
 

 

fotogalerie - 2015/2016


Školní vánoční trh

Poslední školní den roku 2015 strávili žáci ZŠ jako projektový den „Vánoce“. Byli rozděleni do skupin od nejmenších po nejstarší. Žákovský parlament pro ně připravil různé tvořivé či relaxační činnosti, při nichž si děti zasoutěžily nebo si připomněly některé vánoční zvyky. 
Odpoledne bylo respírium školy svátečně vyzdobeno a připraveny „stánky“ jednotlivých tříd, neboť se zde konal již druhý Školní vánoční trh, na kterém děti prodávaly své výrobky z hodin výtvarné výchovy a pracovních činností. K dostání byly drobné keramické dárečky, svíčky, svícny, ozdoby, vánoční dekorace nebo perníčky. Svůj koutek zde měla tradičně i pí Chvojková s výrobky z korálků. Nabídku obohatila i letos pí Pavlicová z Včelího světa Hulice, a tak byl výběr opravdu široký.
Novinkou letošních trhů byla kavárna „Kafíčko“, kde si návštěvníci mohli zakoupit malé občerstvení a zaposlouchat se do klavírních skladeb ve skvělém podání bývalého žáka školy D. Kratochvíla. Ve vedlejší třídě zpívaly žákyně 9. třídy M. Bozděchová a N. Cermanová, tak si každý, myslím, mohl najít to své. Všem výše jmenovaným tímto děkuji.
Děkuji také všem kolegům a kolegyním, kteří stánkové „zboží“ s dětmi vyrobili. Moje poděkování patří i všem žákům, kteří prokázali svého obchodního ducha a s velkým nasazením své zboží nabízeli. Zvláštní poděkování zaslouží i „personál“ naší kavárny, který měl za celé odpoledne nožky opravdu pěkně uběhané.
Největší dík však patří Vám, milí rodiče, prarodiče, tetičky a strýčkové, známí a kamarádi, kteří jste přišli děti v jejich aktivitách podpořit. Velmi si Vaší podpory vážíme. Výtěžek z akce bude věnován na podporu výtvarných a sportovních aktivit žáků naší školy. Věřím, že se i příští rok sejdeme ve zdraví na Školním vánočním trhu, na který Vás tímto již nyní srdečně zveme.
V neposlední řadě děkuji také Unii rodičů při ZŠ, ZD Trhový Štěpánov a firmě Rabbit Trhový Štěpánov za podporu našich aktivit. Zároveň děkuji i MěÚ Trhový Štěpánov, který Školní vánoční trhy finančně podpořil.

Hana Pokorná
 

úřední e-deska

Projekt MODERNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

EU peníze školám

Cool pedagog

jídelní lístek

jídelní lístek

60 LET ZŠ TŠ

práce žáků

videa

fotografie 2007-2018

školní rok 2017/2018

školní rok 2016/2017

školní rok 2015/2016

školní rok 2014/2015

školní rok 2013/2014

školní rok 2012/2013


školní rok 2011/2012


školní rok 2010/2011

školní rok 2009/2010

školní rok 2008/2009
Výlet 1.+2.tř. Jihlava
školní rok 2007/2008
projekty