škola očima dětí - 2010/2011

SPANÍ VE ŠKOLE – 3. TŘÍDA

Adéla Vilímovská
Jeden den jsme spali ve škole. Bylo to v pátek 25.2. Odpoledne v 17 hodin jsme se sešli ve škole. Pak jsme si udělali večeři. Když jsme se navečeřeli, tak jsme šli hledat Strážce noci. Šli jsme podle šipek a taky jsme museli jít po špičkách, abychom neviděli Strážce noci. Tak jsme došli do přírodopisu a tam jsme ho našli a u něj velký koš sladkostí. Potom jsme šli do 4. třídy a tam jsme si pustili film. Pak jsme si rozdali sladkosti. Potom, co jsme dokoukali film, jsme šli spát. Před spaním jsme si šli vyčistit zuby. Pak jsme šli spát. Ráno jsme se probudili a dívali jsme se na film Psí vévoda. Za chvíli jsme dostali snídani, byl to čaj a chléb s džemem. Pak jsme jeli domů.

Monika Vargová
V pátek jsme spali ve škole. Přišli jsme do družiny a hráli jsme hry. Potom jsme šli do malé družiny a udělali jsme si špagety. Po večeři jsme šli hrát šipkovanou. Hledali jsme strážce pokladu. Po škole byly šipky a papírky s úkoly. Třeba tam byl úkol: „Jděte do páté třídy a zahrajte si tam početního krále“. Tak jsme ho hráli a vyhrál Michal Kudyn. Potom jsme šli do jiné třídy, ale potmě. Našli jsme tam Strážce pokladu. Byl to kostlivec. Našli jsme ho! Ale někde tam byl poklad. Byly to sladkosti. Pak jsme šli do čtvrté třídy a pustili si tam film. Potom jsme šli do družiny a paní učitelka nám četla pohádku. Šli jsme spát. Ráno jsme se probudili a jeli jsme domů.